FB

Alina | Ogolna | 2010-11-24, 13:16

Muszę to wyjaśnić, bo przynajmniej raz w tygodniu otrzymuję zaproszenie lub przypomnienie o tym, że zostałam zaproszona do grona fajnych znajomych. No więc tak.. nie należę do żadnej społeczności internetowej. Nie ma mnie na słynnym Facebooku i nie zamierzam tam się zapisywać. Nie mam nic przeciwko takim miejscom, ale nie chcę być częścią wielkiego świata, w którym mogłabym mieć 300 czy 400 wirtualnych znajomych,... minimum. Najbardziej jednak nie odpowiada mi to, że na samym wejściu muszę się z właścicielami portalu podzielić moimi personalnymi danymi. Nawet wtedy, gdybym tylko chciała kogoś odwiedzić. Wpisz się i już Cię mamy.
(Dalej…)

Wybory...

Alina | Ogolna | 2010-11-09, 22:22

Jeżeli chcecie sobie boki ze śmiechu pourywać koniecznie posłuchajcie w radiu spotów reklamowych kandydatów na różne stanowiska w urzędach miejskich, powiatowych czy gminnych. Wprost nie do wiary, jak łatwo im przychodzi szastać obietnicami różnego kalibru. W zasadzie oni zrobią dla nas wszystko, a może i więcej, ale pod jednym warunkiem. Musimy na nich zagłosować.
(Dalej…)

Harry Mulisch

Alina | Ogolna | 2010-11-08, 13:32

Od czasu, gdy zamieszkałam w Amsterdamie był jedną z najbardziej wyrazistych postaci literackich pokazywanych w mediach. Gdyby mnie obudzono w środku nocy i zapytano o holenderskiego pisarza wypowiedziałabym na pewno jego nazwisko. Harry Mulisch (83) zmarł ponad tydzień temu, a w sobotę odbył się Jego pogrzeb. Obejrzałam uroczystości pożegnalne w telewizji. Byłam bardzo wzruszona i płakałam tak, jakbym żegnała kogoś bardzo mi drogiego.
(Dalej…)

Alina Dragan RSS Feed

© 2007 Alina Dragan. All rights reserved worldwide.